Hakkımızda

Günümüzde İHA’lar tüm endüstrileri ve süreçleri yeniden tanımlıyor. Profesyonel film çekimi, arama kurtarma çalışmaları, tarım faaliyetleri, güneş paneli tarlaları, ulusal savunma ve güvenlik ve daha pek çok alanda, MR Havacılık müşterilerine yeni perspektifler sunuyor. Böylece, bu görevleri daha hızlı, daha hassas ve daha güvenli yerine getirmek artık mümkün olabiliyor.

Ekibimizin araştırma geliştirme süreçleri ve inovasyon üzerine yoğunlaşan çalışmaları uzun süreden beri devam etmektedir. Bugüne kadar MR Havacılık kurucularının başarılı çalışmaları sonucu ortaya çıkan bir çok niş teknoloji ve ürün halihazırda piyasada kullanılıyor.

Araştırmaya ve sürdürülebilir yenilikçiliğe bağlılığımız ve inancımızı; karmaşık teknolojileri kullanması kolay tüketici ürünlerine dönüştürme kabiliyetimizi ortaya çıkaran önemli bir unsur  olarak görüyoruz.

MR Havacılık olarak, kullanıcıya-müşteriye özel İHA üretimi hizmetini bir mühendislik ofisi hizmeti olarak da sunuyoruz. Dizayn ve üretimden saha testlerine kadar tüm aşamalarda aktif görev üstleniyor ve destek veriyoruz.

Hayatın her alanında devamlı gelişim ve ilerlemenin önemine inanıyoruz. İş hayatının içinde yer almakla birlikte, mühendislik öncelikli kimliğimiz ve sürekli daha iyi nasıl yapabiliriz düşüncesinin peşindeyiz.

Her insanın, yaşadığımız hayat ve dünyaya zarar vermeyecek şekilde, en üst seviyedeki teknoloji ve ürünleri tecrübe etmeye ve onlardan yararlanmaya hakkı olduğunu düşünüyoruz.

Teknoloji sürekli ilerlemeli, ancak bu ilerleyiş bilinçli ve dikkatli bir şekilde olmalı; bugünü anlayan, gerçekçi, sade, pratik ve hatta geleceğe umutla bakan bir şekilde. Bu özellikleri haiz teknolojileri biz faydalı teknolojiler olarak adlandırıyoruz.